Rodzinka.pl: Marzenia Kacperka (14)

Rodzinka.pl: Marzenia Kacperka (14)

serial komediowy Polska 2011   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Boscy zastanawiają się, czy wiara w Świętego Mikołaja może być dla Kacperka szkodliwa. Tymczasem chłopcy zastanawiają się, czy po rozwodzie rodziców oni dostaną więcej prezentów...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 8 listopada
za 11 dni
11:35 TVP Seriale (z napisami)

Opis

Perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców trójki rezolutnych chłopców - Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem. Teraz starają się o kolejne dziecko, tym razem chcą, by była to dziewczynka. Jednak w pięcioosobowej rodzinie bardzo ciężko znaleźć czas na upragnione sam na sam, o czym Boscy przekonują się na każdym kroku.

W tym odcinku

Zbliżają się święta. Boscy zastanawiają się, czy wiara w istnienie Świętego Mikołaja może być dla Kacperka szkodliwa. Tymczasem chłopcy zastanawiają się, czy jeśli rodzice się rozwiodą, oni dostaną więcej gwiazdkowych prezentów. W wigilijny wieczór okazuje się, że łatwiej trafić szóstkę w totolotku niż wybrać bliskim podarunki, z których będą zadowoleni.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także