Rodzinka.pl: Komunia (119)

Rodzinka.pl: Komunia (119)

serial komediowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Kacper przygotowuje się do komunii. Zastanawia się, czym jest grzech. Natalia i Ludwik starają się, by wszystko było gotowe na czas i jednocześnie muszą znosić podchwytliwe pytania syna.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców. Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem i tworzą zgodną parę. Wraz z dziećmi - Tomkiem (Maciej Musiał), Kubą (Adam Zdrójkowski) i najmłodszym Kacprem (Mateusz Pawłowski) - mieszkają pod Warszawą. Małżonków czeka wyprowadza najstarszego z synów. Chłopak jednak regularnie odwiedza bliskich. Tymczasem Natalia zapowiada, że wybiera się na studia.

W tym odcinku

Kacper przygotowuje się do Pierwszej Komunii. Razem z Zosią rozmawia o strojach i zastanawia się, czym jest grzech. Natalia i Ludwik starają się, by wszystko było gotowe na czas i jednocześnie muszą znosić podchwytliwe pytania najmłodszego syna. Kuba widząc zdenerwowanie rodziców cieszy się, że ma już to wszystko za sobą. Dziadkowie zastanawiają się, jaki prezent sprawić wnuczkowi. W tym czasie u Tomka szykuje się niezapomniana impreza. Zabawę przerywa wizyta niezapowiedzianych gości.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także