Rodzinka.pl: Jest i będzie dobrze (261)

Rodzinka.pl: Jest i będzie dobrze (261)

7.1/10
serial komediowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Zosia obiecuje Kacprowi, że zakocha się w nim, gdy urośnie. Agata opowiada Ludwikowi o swoim problemie z inteligencją emocjonalną. Paula dostaje miłosny list od Kuby. Marek zaprasza Violę na grilla.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 14 października
dziś
7:30 TVP HD

Opis

Dalsze perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak), szczęśliwych rodziców Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Mimo że ich synowie powoli wchodzą w dorosłe życie, Boscy nadal zmagają się z wieloma problemami wychowawczymi. Po ostatnich rewelacjach na temat nieoczekiwanej ciąży Magdy (Olga Kalicka), Natalię i Ludwika czeka mnóstwo nowych rodzicielskich wyzwań. Kuba nadal boryka się z sercowymi problemami i nie umie wybrać między dwiema dziewczynami, Agatą (Wiktoria Gąsiewska) i Paulą (Julia Wieniawa-Narkiewicz).

W tym odcinku

Zosia obiecuje Kacprowi, że zakocha się w nim, gdy urośnie. Agata opowiada Ludwikowi o swoim problemie z inteligencją emocjonalną. Paula dostaje miłosny list od Kuby. Radzi mu jednak, aby zakończył swoją przygodę z poezją. Marek zaprasza Violę na grilla. Najmłodszy Boski czuje się odrzucony przez Tomka, który ze względu na ciążę Magdy nie ma czasu dla brata.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także