x
Rodzina zastępcza: Złoty interes (306)

Rodzina zastępcza

odc. 306: Złoty interes

serial komediowy Polska 2009   b.o.
Występują:Piotr Fronczewski, Monika Mrozowska, Maryla Rodowicz, Jarosław Boberek
Reżyseria:Wojciech Nowak
W skrócie:Michał, mąż Elizy, w poczuciu odpowiedzialności za rodzinę postanawia znaleźć dodatkową pracę. Niestety, zabiera się do interesów. Owocuje to pojawieniem się w domu dziwnych przedmiotów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze przygody rodziny Kwiatkowskich i ich sympatycznych sąsiadów. W domu Anki i Jacka pojawią się bliźniacy, co spowoduje, że sprawy zaczną się toczyć w sposób nieprzewidywalny. Jacek i Jędrula staną wobec nowych wyzwań, przerastających znacznie ich siły fizyczne a zwłaszcza psychiczne. Również życie innych postaci wstrząsane będzie nieoczekiwanymi wydarzeniami - służba policjanta z pewnych powodów zacznie przypominać amerykański film akcji, Kuba i Majka poznają blaski i cienie rodzicielstwa, a Jadzia proklamuje strajk generalny.

W tym odcinku

Michał, mąż Elizy, w poczuciu odpowiedzialności za rodzinę, postanawia znaleźć dodatkową pracę. Zamiast jednak podjąć się prostego zajęcia, zabiera się do interesów. Owocuje to pojawieniem się w domu Kwiatkowskich dużej ilości najdziwniejszych przedmiotów. W końcu cała rodzina staje przed widmem bankructwa. W takiej sytuacji, jak zawsze, ratunek mogą przynieść tylko sąsiedzi...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)