Rodzina zastępcza: Urodzaj na bliźniaki (8)

Rodzina zastępcza

odc. 8: Urodzaj na bliźniaki

serial komediowy Polska 2009   od 7 lat
Występują:Piotr Fronczewski, Monika Mrozowska, Maryla Rodowicz, Jarosław Boberek
Reżyseria:Wojciech Nowak
W skrócie:Lesio, mąż Jadzi, przybywa do Warszawy z dwójką osieroconych ośmioletnich bliźniaków. Dziećmi trzeba się zająć albo trafią do domu dziecka. Czasowo zostają ulokowane u Kwiatkowskich.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze przygody rodziny Kwiatkowskich i ich sympatycznych sąsiadów. W domu Anki i Jacka pojawią się bliźniacy, co spowoduje, że sprawy zaczną się toczyć w sposób nieprzewidywalny. Jacek i Jędrula staną wobec nowych wyzwań, przerastających znacznie ich siły fizyczne a zwłaszcza psychiczne. Również życie innych postaci wstrząsane będzie nieoczekiwanymi wydarzeniami - służba policjanta z pewnych powodów zacznie przypominać amerykański film akcji, Kuba i Majka poznają blaski i cienie rodzicielstwa, a Jadzia proklamuje strajk generalny.

W tym odcinku

Lesio, mąż Jadzi, przybywa z dwójką osieroconych ośmioletnich bliźniaków. Dziećmi trzeba się zająć albo trafią do domu dziecka. Dla Jadzi rodzinne obowiązki są oczywiste, więc o oddaniu dzieci nie ma mowy. Alutka przejęta własną ciążą następnych dzieci może jednak nie wytrzymać. Bliźniaki tymczasowo zostają ulokowane u Kwiatkowskich. Jędrula i Jadzia łamią sobie głowę nad rozwiązaniem tego problemu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także