Rodzina zastępcza: Siła przeczucia (318)

Rodzina zastępcza

odc. 318: Siła przeczucia

serial komediowy Polska 2009   b.o.
Występują:Piotr Fronczewski, Monika Mrozowska, Maryla Rodowicz, Jarosław Boberek
Reżyseria:Wojciech Nowak
W skrócie:Alutka ma złowieszcze sny. Opowiadaniem o nich zadręcza Jędrulę, kóry zostaje zmuszony do sprowadzenia notariusza. Sporządza on w domu Kossoniów najdziwniejszy akt w swojej karierze.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze przygody rodziny Kwiatkowskich i ich sympatycznych sąsiadów. W domu Anki i Jacka pojawią się bliźniacy, co spowoduje, że sprawy zaczną się toczyć w sposób nieprzewidywalny. Jacek i Jędrula staną wobec nowych wyzwań, przerastających znacznie ich siły fizyczne a zwłaszcza psychiczne. Również życie innych postaci wstrząsane będzie nieoczekiwanymi wydarzeniami - służba policjanta z pewnych powodów zacznie przypominać amerykański film akcji, Kuba i Majka poznają blaski i cienie rodzicielstwa, a Jadzia proklamuje strajk generalny.

W tym odcinku

Alutka ma niezrozumiałe i złowieszcze sny. Opowiadaniem o nich zadręcza Jędrulę, który zostaje w końcu zmuszony do sprowadzenia do domu notariusza. Mężczyzna sporządza w domu Kossoniów najdziwniejszy akt w swojej karierze. Tymczasem w domu Kwiatkowskich Krysia dochodzi do zdumiewającego wniosku, że najprawdopodobniej jest w ciąży. Wprowadza tym wyznaniem niemałe zamieszanie. Szczególnie Włodek, jej mąż, jest zaskoczony...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także