Rodzina zastępcza: Serce matki (321)

Rodzina zastępcza

odc. 321: Serce matki

serial komediowy Polska 2009   b.o.
Występują:Piotr Fronczewski, Monika Mrozowska, Maryla Rodowicz, Jarosław Boberek
Reżyseria:Wojciech Nowak
W skrócie:Bliźniaki ukrywają informację o wywiadówce, ale Jacek w końcu dowiaduje się o zebraniu. Okazuje się, że jeden z chłopców ma problemy z matematyką, drugi z wuefem. Jacek postanawia im pomóc.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze przygody rodziny Kwiatkowskich i ich sympatycznych sąsiadów. W domu Anki i Jacka pojawią się bliźniacy, co spowoduje, że sprawy zaczną się toczyć w sposób nieprzewidywalny. Jacek i Jędrula staną wobec nowych wyzwań, przerastających znacznie ich siły fizyczne a zwłaszcza psychiczne. Również życie innych postaci wstrząsane będzie nieoczekiwanymi wydarzeniami - służba policjanta z pewnych powodów zacznie przypominać amerykański film akcji, Kuba i Majka poznają blaski i cienie rodzicielstwa, a Jadzia proklamuje strajk generalny.

W tym odcinku

Bliźniaki starają się ukryć informację o zbliżającej się wywiadówce, ale Jacek w końcu dowiaduje się o zebraniu. Odkrywa też, dlaczego chłopcom zależało na zatajeniu tej informacji - okazuje się, że jeden z nich ma problemy z matematyką, a drugi z wuefem. Kwiatkowski postanawia pomóc wychowankom w szkolnych kłopotach. W jego staraniach wspiera go Alutka. Żona Jędruli nie tylko wreszcie zaakceptowała ciążę, ale poczuła również silny instynkt macierzyński.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także