Rodzina zastępcza: Ryzyko medytacji (316)

Rodzina zastępcza

odc. 316: Ryzyko medytacji

serial komediowy Polska 2009   b.o.
Występują:Piotr Fronczewski, Monika Mrozowska, Maryla Rodowicz, Jarosław Boberek
Reżyseria:Wojciech Nowak
W skrócie:Jędrula potrzebuje bohatera do nowego programu. Wybór pada na policjanta. Niestety, jego życie zawodowe okazuje się potwornie nudne. Zdesperowany Jędrula sięga zatem po środki nadzwyczajne.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze przygody rodziny Kwiatkowskich i ich sympatycznych sąsiadów. W domu Anki i Jacka pojawią się bliźniacy, co spowoduje, że sprawy zaczną się toczyć w sposób nieprzewidywalny. Jacek i Jędrula staną wobec nowych wyzwań, przerastających znacznie ich siły fizyczne a zwłaszcza psychiczne. Również życie innych postaci wstrząsane będzie nieoczekiwanymi wydarzeniami - służba policjanta z pewnych powodów zacznie przypominać amerykański film akcji, Kuba i Majka poznają blaski i cienie rodzicielstwa, a Jadzia proklamuje strajk generalny.

W tym odcinku

Jędrula potrzebuje bohatera do nowego programu, który polega na obserwowaniu jednej osoby w codziennym życiu. Wybór pada na policjanta. Niestety, sfilmowane z ukrycia jego życie zawodowe okazuje się potwornie nudne. Zdesperowany Jędrula sięga zatem po środki nadzwyczajne. Wynajmuje kaskaderów, którzy, odgrywając rozmaite przestępstwa, zmuszają Posterunkowego do interwencji. Teraz materiały filmowe stają się ciekawsze, zachodzą jednak niepokojące zjawiska uboczne. Posterunkowy po raz pierwszy w życiu uwierzył, że przestępcy się go boją, a on jest prawdziwym stróżem prawa. Rodzi to ogromne ryzyko, co stanie się z policjantem, kiedy przypadkiem natknie się na prawdziwych przestępców...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także