Rodzina zastępcza: Potop (202)

Rodzina zastępcza

odc. 202: Potop

serial komediowy Polska 2005   od 7 lat
Występują:Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Jarosław Boberek, Maryla Rodowicz
Reżyseria:Wojciech Nowak
W skrócie:U Alutki pojawia się Lesio. Alutka nie chce spoufalać się z prostym człowiekiem. Kiedy dowiaduje się, że zamierza on zabrać żonę z powrotem na wieś, podejmuje Lesia jak ważnego gościa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Jacka i Anki oraz ich dużej rodziny. Od kiedy do syna i córki Kwiatkowskich dołączyły adoptowane dzieci w domu wiele się dzieje.

W tym odcinku

U Alutki pojawia się Lesio. Ponieważ Jadzi nie ma w domu, kobieta odprawia go do sąsiadów, nie chcąc się z nim spoufalać. Kiedy jednak dowiaduje się, że mężczyzna zamierza zabrać żonę z powrotem na wieś, wpada w panikę, gdyż nie wie, jak poradzi sobie z prowadzeniem domu. Podejmuje Lesia jak najważniejszego gościa i każe Jędruli, żeby się z nim zaprzyjaźnił. Filip ma wziąć udział w szkolnym konkursie ze znajomości trylogii Sienkiewicza, jednak nie ma czasu przeczytać nawet jednego tomu. Nieoczekiwanie z pomocą przychodzi mu posterunkowy, który okazuje się specjalistą w tej dziedzinie. Jędrula jest bardzo zaskoczony i zadowolony, że jest coś, w czym policjant jest dobry. Mężczyźni zakładają się, kto z nich lepiej zna twórczość Sienkiewicza.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także