Rodzina zastępcza: Plany adaptacyjne (314)

Rodzina zastępcza

odc. 314: Plany adaptacyjne

serial komediowy Polska 2009   b.o.
Występują:Piotr Fronczewski, Monika Mrozowska, Maryla Rodowicz, Jarosław Boberek
Reżyseria:Wojciech Nowak
W skrócie:Jędrula zostaje zmuszony do zainwestowania własnych środków w produkcję filmową. Alutka poznaje stan konta i stwierdza, że grozi im bankructwo. Uważa, że jej mąż nie radzi sobie z kryzysem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze przygody rodziny Kwiatkowskich i ich sympatycznych sąsiadów. W domu Anki i Jacka pojawią się bliźniacy, co spowoduje, że sprawy zaczną się toczyć w sposób nieprzewidywalny. Jacek i Jędrula staną wobec nowych wyzwań, przerastających znacznie ich siły fizyczne a zwłaszcza psychiczne. Również życie innych postaci wstrząsane będzie nieoczekiwanymi wydarzeniami - służba policjanta z pewnych powodów zacznie przypominać amerykański film akcji, Kuba i Majka poznają blaski i cienie rodzicielstwa, a Jadzia proklamuje strajk generalny.

W tym odcinku

Jędrula zostaje zmuszony do inwestycji własnych środków w produkcję filmową. Alutka przez przypadek zapoznaje się ze stanem konta i stwierdza z przerażeniem, że jej i Jędruli grozi bankructwo. Ponieważ Jędrula gubi się w mętnych wyjaśnieniach, Alutka dochodzi do wniosku, że jej mąż nie radzi sobie z kryzysem, który wymaga działań nadzwyczajnych. Alutka postanawia wdrożyć skrajnie restrykcyjne plany oszczędnościowe...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także