Rodzina zastępcza: Klasyk (180)

Rodzina zastępcza

odc. 180: Klasyk

serial komediowy Polska 2005   od 7 lat
Występują:Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Jarosław Boberek, Maryla Rodowicz
Reżyseria:Wojciech Nowak
W skrócie:Dzieci skarżą się Uli, że rodzice nie pozwalają im na uczestnictwo w nocnym maratonie filmowym. Ciotka wstawia się za nimi u siostry. Anka się zgadza, ale Ulka musi wszystkiego dopilnować.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Jacka i Anki oraz ich dużej rodziny. Od kiedy do syna i córki Kwiatkowskich dołączyły adoptowane dzieci w domu wiele się dzieje.

W tym odcinku

Dzieci Kwiatkowskich skarżą się Uli, że rodzice nie mają do nich zaufania i nie chcą pozwolić im na uczestnictwo w nocnym maratonie filmowym. Ciotka, która jest gorącą zwolenniczką samodzielności, wstawia się za swoimi protegowanymi u siostry. Po burzliwej dyskusji Anka w końcu ustępuje. Prosi jednak Ulkę, aby sama wszystkiego dopilnowała i zajęła się dziećmi, ponieważ ona sama zmuszona jest w tym czasie wyjechać. Siostra ochoczo wprowadza się do Kwiatkowskich i wyprawia dzieci do wyjścia. Wkrótce jednak przekonuje się, że bycie spokojną o ich los w pełnym różnych zagrożeń świecie wcale nie jest takie łatwe. Tymczasem policjant prosi Alutkę, aby załatwiła mu rolę statysty w jednym z filmów reżyserowanych przez Jędrulę. Kobieta godzi się i chętnie zapisuje mu numer telefonu agencji aktorskiej na kartce wziętej z biurka męża. Jędrula, przekonany, że tym sposobem w ręce policji dostały się wliczenia, o których stróże prawa w żadnym wypadku nie powinni się dowiedzieć, zgadza się na wszystkie warunki mundurowego.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także