Rodzina zastępcza: Irlandzki łącznik (2)

Rodzina zastępcza

odc. 2: Irlandzki łącznik

serial komediowy Polska 2006   od 7 lat
Występują:Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Jarosław Boberek, Maryla Rodowicz
Reżyseria:Wojciech Nowak
W skrócie:Policjant robi rachunek życia i popada w depresję. Również Alutka jest nieszczęśliwa z powodu braku sensownego zajęcia. Postanawia zostać wykładowczynią na leśnych warsztatach poetyckich.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Jacka i Anki oraz ich dużej rodziny. Od kiedy do syna i córki Kwiatkowskich dołączyły adoptowane dzieci w domu wiele się dzieje.

W tym odcinku

Policjant robi rachunek życia i popada w depresję, bo wynik wychodzi ujemny. Brak fortuny, rodziny, perspektyw. Również Alutka jest nieszczęśliwa z powodu braku dostatecznie satysfakcjonującego zajęcia. Oczywiście, chodzi jej o satysfakcję intelektualną, a posterunkowemu - o finansową. Alutka postanawia zostać wykładowcą na leśnych warsztatach poetyckich dla młodych twórców... Natomiast Posterunkowy śladem milionów rodaków postanawia rzucić odważnie swój los na wzburzone wody Kanału La Manche i wyjechać po majątek i lepszą przyszłość do Irlandii. Zdecydować łatwo - zrealizować jednak nieco trudniej - zwłaszcza, że znajomość angielskiego przez Posterunkowego jest czysto symboliczna, a inne kwalifikacje bardzo dyskusyjne. Pojawia się też wielkie pytanie - czy Irlandia to dostatecznie zamożna kraina, żeby stać ją było na zaspokojenie aspiracji Posterunkowego?

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także