Rodzina zastępcza: Filozofia życia (179)

Rodzina zastępcza

odc. 179: Filozofia życia

serial komediowy Polska 2005   od 7 lat
Występują:Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Jarosław Boberek, Maryla Rodowicz
Reżyseria:Wojciech Nowak
W skrócie:Jędrula postanawia skupić się na duchowej naturze wszechświata. Alutka jest przerażona nagłą przemianą męża. Prosi o pomoc Kwiatkowskiego. Majka ma napisać artykuł o przekupnym urzędniku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Jacka i Anki oraz ich dużej rodziny. Od kiedy do syna i córki Kwiatkowskich dołączyły adoptowane dzieci w domu wiele się dzieje.

W tym odcinku

Jędrula postanawia zmienić swoje dotychczasowe życie. Ma już dosyć pogoni za pieniądzem i zwraca się ku duchowej naturze wszechświata. Alutka jest przerażona nagłą przemianą męża. Boi się, że ich status społeczny ulegnie zmianie. Zdezorientowana kobieta prosi o pomoc Kwiatkowskiego. Tymczasem Majka otrzymuje zlecenie napisania artykułu o rzekomo przekupnym urzędniku. Jednak po rozmowie z samym zainteresowanym, a także z jego współpracownikami, dochodzi do wniosku, że zarzuty są wyssane z palca. Młoda dziennikarka chciałaby pozostać wierna swoim zasadom i opisać prawdziwą wersję wydarzeń, wie jednak, że jej szefowi bardzo zależy na znalezieniu jakiegoś haka na wzmiankowanego urzędnika. Wszelka niesubordynacja może się zakończyć utratą pracy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także