Rodzina zastępcza
odc. 275: Artystyczne ekspresje
| Występują: | Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Jarosław Boberek, Maryla Rodowicz |
|---|---|
| Reżyseria: | Wojciech Nowak |
| W skrócie: | Alutka zostaje zaproszona do współpracy przy europejskim tomiku poezji, do którego ma napisać wiersz o smutku. Brak jej natchnienia. Problem rozwiązuje jedno z dzieci Kwiatkowskich. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| czwartek, 20 listopada za 3 dni |
19:00 | Polsat Rodzina |
Opis
Przygody rodziny Kwiatkowskich, którzy oprócz swoich biologicznych dzieci - Majki i Filipa, mają trójkę adoptowanych: Elizę, Zosię i Romka.
W tym odcinku
Alutka zostaje zaproszona do współpracy przy europejskim tomiku poezji, do którego ma napisać wiersz o smutku. Trudno jej skoncentrować się na tym zadaniu, gdyż całe otoczenie jest w wyjątkowo radosnym nastroju. Próbuje różnych sposobów, by przywołać natchnienie, ogląda nawet produkowane przez męża telenowele. Nic jednak nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Nieoczekiwanie problem rozwiązuje jedno z dzieci Kwiatkowskich, które ulega fascynacji hip-hopem. Namówiona do wysłuchania kilku utworów Alutka, poznając mroczny świat współczesnych blokowisk, pogrąża się w smutku. Teraz wszyscy zastanawiają się, jak wydobyć poetkę z otchłani rozpaczy.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Gabriela Kownacka
jako Anka -
Piotr Fronczewski
jako Jacek Kwiatkowski -
Jarosław Boberek
jako Posterunkowy -
Maryla Rodowicz
jako ciocia Ula -
Joanna Trzepiecińska-Anderman
jako Alutka -
Tomasz Dedek
jako Jędrula -
Monika Mrozowska
jako Majka -
Sergiusz Żymełka
jako Filip -
Aleksander Ihnatowicz
jako Romek -
Misheel Jargalsaikhan
jako Zosia -
Aleksandra Szwed
jako Eliza -
Hanna Śleszyńska
jako Jadzia -
Leszek Zduń
jako Kuba Potulicki -
Stanisław Michalski
jako Potulicki
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Wojciech Nowak
reżyseria
Zobacz także
- Rodzina zastępcza: Zawodowe ambicje (239) - serial komediowy - dziś, 17 listopada 12:55 i 1 późniejsza emisja
- Rodzina zastępcza: Skrypty afektywne (240) - serial komediowy - dziś, 17 listopada 13:55 i 1 późniejsza emisja
- Rodzina zastępcza: Nocna zmiana (222) - serial komediowy - dziś, 17 listopada 15:15
- Rodzina zastępcza: Wczasy wewnętrzne (223) - serial komediowy - dziś, 17 listopada 16:15
- Rodzina zastępcza: Kryminal tango (272) - serial komediowy - dziś, 17 listopada 19:00
- Rodzina zastępcza: Rodzinne niespodzianki (241) - serial komediowy - wtorek, 18 listopada 12:55 i 1 późniejsza emisja
- Rodzina zastępcza: Lokalny autorytet (242) - serial komediowy - wtorek, 18 listopada 13:55
- Rodzina zastępcza: Zastępcza ciotka (224) - serial komediowy - wtorek, 18 listopada 15:15
- Rodzina zastępcza: Bezsenność (225) - serial komediowy - wtorek, 18 listopada 16:15
- Rodzina zastępcza: Problemy medialne (273) - serial komediowy - wtorek, 18 listopada 19:00
