x
Receptura (3/6)

Receptura (3/6)

serial obyczajowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Agnieszka Więdłocha, Jacek Koman, Mateusz Janicki, Fabian Prokein
Reżyseria:Tomasz Szafrański
W skrócie:W dramatycznych okolicznościach dochodzi do kolejnego spotkania Zosi, Tomka i Lidii. Dzięki temu studenci architektury jeszcze bardziej zbliżają się do siebie. Wówczas wychodzi na jaw sekret chłopaka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 21 kwietnia
za 7 dni
6:00 TVN Fabuła

Opis

Młoda studentka architektury Zosia (Zofia Wichłacz) niespodziewanie wpada na trop rodzinnego sekretu. Przekonuje się również, że miłosne dylematy mogą wykraczać poza czas. Pewnego dnia znajduje dziennik swoje prababki Marii Kielicz (Agnieszka Więdłocha). Czytając go, przenosi się do 1936 roku i poznaje jej losy. To samotna matka, która uzyskała dyplom z architektury. Zjawia się w międzywojennej Warszawie, gdzie zamierza rozpocząć nowe życie. Otrzymuje posadę asystentki Jana Wedla (Jacek Koman). Szybko zdobywa zaufanie szefa, Stopniowo poznaje różne tajemnice najprężniej działającej fabryki czekolady w Europie. Niestety, odnalezienie rodzinnej pamiątki wpędza też Zosię w kłopoty. Staje się częścią gry, w której każdy może być przyjacielem lub wrogiem...

W tym odcinku

W dramatycznych okolicznościach dochodzi do kolejnego spotkania Zosi, Tomka i Lidii. Dzięki temu młodzi studenci architektury jeszcze bardziej zbliżają się do siebie. Wówczas wychodzi na jaw sekret chłopaka. Niespodziewanie do Warszawy przyjeżdża ojciec Zosi. Jego pobyt w mieście ma pechowy początek. Podobnie jest w przypadku Anety oraz Andrzeja, którzy postanawiają sprostać rzeczywistości. Rok 1936. Maria ponownie zaprasza Johanna do swojego życia. On zdaje sobie sprawę, że się nie mylił. Tymczasem Kielicz zbiera się na odwagę, by pokazać szefowi inne oblicze. Niespodziewanie, wobec burzliwych wydarzeń, kobiecie szybko kończy się szczęście.

Zobacz także