Ranczo 10: Klauzula sumienia (128)

Ranczo 10: Klauzula sumienia (128)

serial obyczajowy Polska 2016   od 12 lat
Występują:Ilona Ostrowska, Cezary Żak, Paweł Królikowski, Jacek Kawalec
Reżyseria:Wojciech Adamczyk
W skrócie:Bywalcy ławeczki ponoszą skutki nieudanej inwestycji. Wiążą nadzieje z otwarciem nowej kawiarni. Ksiądz Maciej wpada na pomysł, który spotyka się z dezaprobatą proboszcza i biskupa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 7 października
za 5 dni
19:20 TVP HD (z napisami)
poniedziałek, 10 października
za 8 dni
6:55 TVP HD (z napisami)
wtorek, 11 października
za 9 dni
3:20 TVP Kobieta
piątek, 14 października
za 12 dni
14:15 TVP HD (z napisami)

Opis

Dalsze losy mieszkańców niewielkiej miejscowości Wilkowyje. Po wyjeździe Lucy do USA Kusy nie może odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Spełnia się największe marzenie Solejukowej. Kariera polityczna Kozioła nabiera tempa. Prezes przygotowuje się do wyborów prezydenckich.

W tym odcinku

Bywalcy sklepowej ławeczki ponoszą tragiczne skutki nieudanej inwestycji. Przyjaciele wiążą nadzieje z otwarciem nowej kawiarni, lecz niebawem spotyka ich wielkie rozczarowanie. Do punktu konsultacyjnego, który w kawiarni prowadzi Klaudia, ustawiają się kolejki. Ksiądz Maciej wpada na pomysł, który spotyka się z dezaprobatą proboszcza i biskupa. Niespodziewanie z pomocą przybywa Michałowa. Prezesa Kozioła coraz bardzie niepokoi zbliżająca się debata. Kusy po rozmowie z żoną jest kompletnie załamany. Niewiele brakuje, by popełnił ogromne głupstwo.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także