Rampage: Dzika furia

Rampage: Dzika furia

6.1/10

(Rampage)

FILM PRZYGODOWY USA 2018   od 16 lat
Występują:Dwayne Johnson, Naomie Harris, Malin Akerman, Jeffrey Dean Morgan
Reżyseria:Brad Peyton
W skrócie:Zamknięty w sobie zoolog Davis Okoye (Dwayne Johnson) opiekuje się przyjaznym gorylem srebrnogrzbietym, George'em. Wskutek niefortunnego eksperymentu naukowego zwierzę staje się agresywną bestią.
Dzika małpa ze skazą genetyczna, wynikiem chybionego eksperymentu, prze na czele innych bestii do Chicago. Obróci miasto w perzynę, jeśli Dwayne Johnson jej nie zatrzyma. Bez sensu,
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 30 stycznia
pojutrze
16:05 HBO 2
piątek, 31 stycznia
za 3 dni
7:45 HBO 2
sobota, 8 lutego
za 11 dni
15:50 HBO 3
niedziela, 9 lutego
za 12 dni
7:55 HBO 3

Opis

Zamknięty w sobie zoolog Davis Okoye (Dwayne Johnson) opiekuje się przyjaznym gorylem srebrnogrzbietym, George'em. Ponieważ zwierzę jest bardzo inteligentne, jego więź z człowiekiem okazuje się wyjątkowo silna. Niestety wskutek niefortunnego eksperymentu naukowego George staje się gigantyczną, agresywną bestią. Kulisy tej szokującej przemiany odkrywa przed Davisem młoda genetyczka Kate Caldwell (Naomie Harris). Wkrótce goryl ucieka, a na jaw wychodzi, że w okolicy grasują jeszcze dwa powiększone do monstrualnych rozmiarów stworzenia, które zagrażają życiu mieszkańców Chicago. Davis wyrusza na poszukiwanie swojego przyjaciela. Film jest adaptacją kultowej gry "Rampage" z 1986 roku. Gracze wcielali się w jedno z trzech ogromnych zwierząt, które niszczyły kolejne amerykańskie miasta.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)