Pyszne 25 (11/12)

Pyszne 25 (11/12)

magazyn kulinarny Polska 2014   b.o.
W skrócie:Propozycje na spotkanie w kobiecym gronie. Prowadząca przygotuje hummus marchewkowy z pałeczkami z ciasta francuskiego. Kolejną potrawą będzie zapiekanka. Na koniec poda ciastko z płynną czekoladą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Anna Starmach zaprezentuje dania, które można przygotować w 25 minut i za nie więcej niż 25 złotych. W każdym odcinku przedstawi trzy autorskie przepisy na różne specjalne okazje. Podpowie, jak przyrządzić smaczne, ciekawe i nietypowe przekąski na podróż. Znajdzie się też coś na okazje specjalne, typu urodziny, babski wieczór, romantyczna kolacja czy lunch do pracy. W trzeciej edycji programu prowadząca zaprezentuje kuchnię szybką, tanią i oczywiście smaczną. Udowodni wszystkim niedowiarkom, że do wyczarowania kulinarnych cudów nie jest potrzebny ani wypchany portfel, ani ogromna ilość czasu.

Ania zaprezentuje pyszne i błyskawiczne w przygotowaniu dania na babski wieczór. Przygotuje hummus marchewkowy z chrupiącymi pałeczkami z ciasta francuskiego. Kolejną potrawą będzie cukiniowa zapiekanka z makaronem. A na koniec, jak zwykle coś słodkiego - popisowy deser Ani, czyli czekoladowe ciastko z płynną czekoladą w środku.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także