Pyszne 25 (3/12)

Pyszne 25 (3/12)

magazyn kulinarny Polska 2014   b.o.
W skrócie:Anna Starmach podpowie, jak przygotować niedrogie, lecz efektowne potrawy, które będą dopełnieniem romantycznego wieczoru. Prowadząca przyrządzi m.n. ceviche z łososia z awokado i pomidorkami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Anna Starmach zaprezentuje dania, które można przygotować w 25 minut i za nie więcej niż 25 złotych. W każdym odcinku przedstawi trzy autorskie przepisy na różne specjalne okazje. Podpowie, jak przyrządzić smaczne, ciekawe i nietypowe przekąski na podróż. Znajdzie się też coś na okazje specjalne, typu urodziny, babski wieczór, romantyczna kolacja czy lunch do pracy. W trzeciej edycji programu prowadząca zaprezentuje kuchnię szybką, tanią i oczywiście smaczną. Udowodni wszystkim niedowiarkom, że do wyczarowania kulinarnych cudów nie jest potrzebny ani wypchany portfel, ani ogromna ilość czasu.

Anna Starmach podpowie, jak przygotować niedrogie, lecz bardzo efektowne potrawy, które będą świetnym dopełnieniem romantycznego wieczoru. Prowadząca przyrządzi ceviche z łosia z awokado i pomidorkami, podane w serowych koszyczkach. Następnie zaserwuje tarty ze szparagami i boczkiem, na chrupiącym cieście filo z dodatkiem kwiatów cukinii. A na zakończenie romantycznego wieczoru czas na deser: wspaniałe słodkie serniki z wiśniami podane w kieliszkach.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także