Przyjaciółki (88)

Przyjaciółki

sezon 7 odc. 88

serial obyczajowy Polska 2016   od 12 lat
Występują:Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska
Reżyseria:Grzegorz Kuczeriszka
W skrócie:Zuza dowiaduje się, że może mieć problemy z zajściem w ciążę. Udaje przed koleżankami, że się tym nie przejmuje. Inga robi wyrzuty Robertowi. Nie może mu wybaczyć, że zaprosił do mieszkania Wiolę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy czterech przyjaciółek: Anki, Ingi, Zuzy i Patrycji. Zuza próbuje naprawić swoją relację z Jerzym, ale to nie będzie łatwe. W życiu kobiety pojawia się przyjaciel z dzieciństwa, Jasiek (Marek Bukowski). Patrycja tęskni za Michałem, który przebywa w Danii. Czuje się samotna i odlicza dni do jego przyjazdu. Anka postanowiła dać kolejną szansę byłemu mężowi. Ku jego zmartwieniu, Leszek dość często pojawia się w otoczeniu Strzeleckich.

W tym odcinku

Zuza dowiaduje się, że może mieć problemy z zajściem w ciążę. Udaje jednak przed koleżankami, że zupełnie się tym nie przejmuje. Inga robi wyrzuty Robertowi. Nie może mu wybaczyć, że zaprosił do mieszkania Wiolę. Anka rozpoczyna aplikację w kancelarii, co prowadzi do kolejnych nieporozumień między nią a Pawłem. Patrycja przypadkowo wpada na rowerzystę. Mężczyzna okazuje się być dyrektorem pobliskiego liceum.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także