Przyjaciółki (87)

Przyjaciółki

sezon 7 odc. 87

serial obyczajowy Polska 2016   od 12 lat
Występują:Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska
Reżyseria:Grzegorz Kuczeriszka
W skrócie:Zuza liczy na to, że Francesco złoży jej gratulacje. Jasiek proponuje dziewczynie, żeby razem zamieszkali. Po obronie pracy magisterskiej Anka otrzymuje pewną ofertę od swojego profesora.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy czterech przyjaciółek: Anki, Ingi, Zuzy i Patrycji. Zuza próbuje naprawić swoją relację z Jerzym, ale to nie będzie łatwe. W życiu kobiety pojawia się przyjaciel z dzieciństwa, Jasiek (Marek Bukowski). Patrycja tęskni za Michałem, który przebywa w Danii. Czuje się samotna i odlicza dni do jego przyjazdu. Anka postanowiła dać kolejną szansę byłemu mężowi. Ku jego zmartwieniu, Leszek dość często pojawia się w otoczeniu Strzeleckich.

W tym odcinku

Zuza liczy na to, że Francesco doceni jej nowe stanowisko i złoży jej gratulacje. Jasiek proponuje dziewczynie, by wspólnie zamieszkali. Anka pomyślnie broni pracę magisterską oraz otrzymuje pewną ofertę od swojego profesora. Elżbieta rozmawia z Patrycją i próbuje ją przekonać, by nie rozwodziła się z Michałem. Inga sprzecza się z Andrzejem. Podczas kłótni odkrywa, że mężczyzna niebawem bierze ślub z Anitą. Anka nie może dojść do porozumienia z Pawłem. Przyjaciółki wyruszają do SPA. Podczas podróży dochodzi do wypadku. Dziewczyny oraz, spotkany w pociągu Wiktor, trafiają do szpitala.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także