Przyjaciółki (62)

Przyjaciółki

sezon 5 odc. 62

6.9/10
serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska
Reżyseria:Grzegorz Kuczeriszka
W skrócie:Markiewicz znajduje na kuchennym blacie kopertę z biletem lotniczym w jedną stronę oraz... pierścionkiem zaręczynowym. Anka odchodzi od Maćka. Młodszy partner Strzeleckiej czuje się trochę urażony.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne perypetie czterech koleżanek. W tym sezonie uczucie Patrycji (Joanna Liszowska) i Michała (Marcin Rogacewicz) zostanie wystawione na ciężką próbę. Kochan straci swój salon fryzjerski. Tymczasem pojawi się kolejna szansa na adopcję. Zakochana Inga (Małgorzata Socha) układa sobie życie z Szymonem (Filip Bobek). Gruszewska ma tylko wątpliwości, czy partner odnajdzie się w roli ojca Hani. Na dodatek w jej życiu pojawi się jeszcze jeden mężczyzna. W końcu Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) jest szczęśliwa: znalazła nową miłość i otworzyła z Ingą muffiniarnię. Niestety w jej życie ponownie wkroczy były mąż Paweł (Bartek Kasprzykowski), który wraz z nową partnerką (Marta Żmuda-Trzebiatowska) wprowadzi się do starego domu i będzie próbował go przejąć. Tymczasem przypadkowe spotkanie Zuzy (Anita Sokołowska) z przystojnym Jerzym (Mariusz Bonaszewski) wywraca poukładane życie pani dyrektor do góry nogami. Markiewicz zupełnie traci dla niego głowę. Wkrótce okazuje się, że ukochany jest blisko związany z jej przyjaciółką - Ingą.

W tym odcinku

Jerzy cały czas próbuje przekonać Zuzę do wyjazdu do Kanady. W końcu stawia wszystko na jedną kartę. Po powrocie do domu Markiewicz znajduje na kuchennym blacie kopertę z biletem lotniczym w jedną stronę oraz... pierścionkiem zaręczynowym. Anka odchodzi od Maćka. Rozstają się w dobrych stosunkach, choć młodszy partner Strzeleckiej czuje się trochę urażony. Miał nadzieję, że wrócą do siebie po jego powrocie ze stypendium. Gdy tylko Paweł dowiaduje się o wyjeździe Maćka, proponuje Ance, by do siebie wrócili. Strzelecka nie wie, jak ma zareagować na propozycję byłego męża. Nad ślubem Ingi i Szymona zbierają się czarne chmury. Zaliczka na salę weselną nie wpływa na czas, a po zmierzeniu obrączki Inga nie może jej zdjąć. Choć Gruszewska stara się nie dopuszczać do siebie złych myśli, najwyraźniej jakieś fatum wisi nad ich wspólną przyszłością. Na dodatek przyszła panna młoda przyłapuje narzeczonego całującego się z inną kobietą. Tymczasem Sebo pozwala Patrycji mniej pracować. Kochan wychodzi na zakupy. Gdy przez dłuższą chwilę nie odbiera telefonu, przerażony Michał zaczyna jej szukać. Patrycja upomina męża, aby nie panikował. Niestety wkrótce potem podczas spotkania z koleżankami Patrycja mdleje. W szpitalu potwierdzają się złe przeczucia - jej stan jest poważny. Nie wiadomo, czy z powodu choroby uda jej się utrzymać ciążę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także