Przyjaciółki (58)

Przyjaciółki

sezon 5 odc. 58

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska
Reżyseria:Grzegorz Kuczeriszka
W skrócie:Patrycja informuje Michała o możliwości adopcji. W Warszawie pojawia się Kate, druga córka Jerzego. Kobieta zachodzi za skórę Indze i Zuzie. Łukasz zostaje prezesem banku. Umawia się z Dorotą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne perypetie czterech koleżanek. W tym sezonie uczucie Patrycji (Joanna Liszowska) i Michała (Marcin Rogacewicz) zostanie wystawione na ciężką próbę. Kochan straci swój salon fryzjerski. Tymczasem pojawi się kolejna szansa na adopcję. Zakochana Inga (Małgorzata Socha) układa sobie życie z Szymonem (Filip Bobek). Gruszewska ma tylko wątpliwości, czy partner odnajdzie się w roli ojca Hani. Na dodatek w jej życiu pojawi się jeszcze jeden mężczyzna. W końcu Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) jest szczęśliwa: znalazła nową miłość i otworzyła z Ingą muffiniarnię. Niestety w jej życie ponownie wkroczy były mąż Paweł (Bartek Kasprzykowski), który wraz z nową partnerką (Marta Żmuda-Trzebiatowska) wprowadzi się do starego domu i będzie próbował go przejąć. Tymczasem przypadkowe spotkanie Zuzy (Anita Sokołowska) z przystojnym Jerzym (Mariusz Bonaszewski) wywraca poukładane życie pani dyrektor do góry nogami. Markiewicz zupełnie traci dla niego głowę. Wkrótce okazuje się, że ukochany jest blisko związany z jej przyjaciółką - Ingą.

W tym odcinku

Patrycja informuje Michała o możliwości adopcji. Zalewski postanawia powalczyć o dziecko, chciałby przysposobić Biankę. Próbuje przekonać do tego pomysłu Patrycję. Zmęczona i zdezorientowana Kochan nie potrafi podjąć decyzji, a co gorsza czuje się ostatnio gorzej. W Warszawie pojawia się Kate, druga córka Jerzego. Kobieta zachodzi za skórę Indze i Zuzie. Łukasz zostaje nowym prezesem banku. Umawia się z Dorotą. Rozwenc imponuje Grabowskiemu, a ona czuje się zakochana jak nigdy dotąd. Szymon wciąż nie wrócił do mieszkania Ingi. Na szczęście zakochanym udaje się powoli dojść do porozumienia. Anka nie wie, jak traktować Maćka po podsłuchaniu jego niejednoznacznej rozmowy. Za namową koleżanek postanawia znów się umówić z nim i z chłopcami. Niestety nie wszystko idzie zgodnie z planem. Zazdrosny Paweł zabiera chłopców do babci, obrażona Julka wychodzi z domu wraz z ojcem, a Maciek odwołuje spotkanie. W kryzysowej sytuacji Strzelecka ma coraz większą ochotę sięgnąć po alkohol.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także