Przyjaciółki (51)

Przyjaciółki

sezon 5 odc. 51

6.9/10
serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska
Reżyseria:Grzegorz Kuczeriszka
W skrócie:Patrycja traci salon fryzjerski. Zuza poznaje biznesmena z USA Gintera. Paweł odwozi dzieci do domu. Anka przekonuje się, że były mąż pozwolił sobie na zakup drogiego auta.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 1 listopada
za 10 dni
8:30 Polsat Film (z napisami)
piątek, 2 listopada
za 11 dni
6:45 Polsat Film (z napisami)

Opis

Kolejne perypetie czterech koleżanek. W tym sezonie uczucie Patrycji (Joanna Liszowska) i Michała (Marcin Rogacewicz) zostanie wystawione na ciężką próbę. Kochan straci swój salon fryzjerski. Tymczasem pojawi się kolejna szansa na adopcję. Zakochana Inga (Małgorzata Socha) układa sobie życie z Szymonem (Filip Bobek). Gruszewska ma tylko wątpliwości, czy partner odnajdzie się w roli ojca Hani. Na dodatek w jej życiu pojawi się jeszcze jeden mężczyzna. W końcu Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) jest szczęśliwa: znalazła nową miłość i otworzyła z Ingą muffiniarnię. Niestety w jej życie ponownie wkroczy były mąż Paweł (Bartek Kasprzykowski), który wraz z nową partnerką (Marta Żmuda-Trzebiatowska) wprowadzi się do starego domu i będzie próbował go przejąć. Tymczasem przypadkowe spotkanie Zuzy (Anita Sokołowska) z przystojnym Jerzym (Mariusz Bonaszewski) wywraca poukładane życie pani dyrektor do góry nogami. Markiewicz zupełnie traci dla niego głowę. Wkrótce okazuje się, że ukochany jest blisko związany z jej przyjaciółką - Ingą.

W tym odcinku

Anka, Inga, Patrycja i Zuza urządzają babski wieczór. Po kolacji przypominają sobie o ciasteczkach z wróżbami. Każda z nich czyta swoją przepowiednię. Patrycja traci salon fryzjerki w wyniku nieudanego przetargu. Zuza poznaje przystojnego biznesmena z USA Jerzego Gintera. Za namową koleżanek Markiewicz postanawia zaprosić go na randkę. Paweł odwozi dzieci do domu. Anka poznaje jego nową dziewczynę Natalię. Bardziej jednak interesuje ją nowy samochód, którym przyjechała para. Kobieta jest w szoku, zwłaszcza że były mąż zalega z alimentami. Inga dowiaduje się, że Andrzej i Dorota znów są razem. Gruszewska wypytuje Rozwenc, dlaczego wróciła do jej byłego partnera. Okazuje się, że kobieta chce mieć dziecko, a Andrzej wydaje się najlepszym kandydatem na ojca. Nieoczekiwanie do Polski wraca ojciec Ingi, którego nie widziała od 15 lat. Okazuje się nim Jerzy Ginter.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także