Przyjaciółki (230)

Przyjaciółki

sezon 19 odc. 230

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska-Brauer
Reżyseria:Grzegorz Kuczeriszka
W skrócie:Po rozstaniu z Wiktorem Patrycja nie może dojść do siebie. Gdy wraca do domu, zauważa, że Mikołaj zniknął. Anka i Paweł przygotowują się do wyjazdu na Karaiby. Kobieta ma złe przeczucia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Za sprawą nowych bohaterów życie czterech przyjaciółek nabierze nowych barw. Rafał Królikowski i Piotr Jankowski wprowadzą niemałe zamieszanie w życie Ingi. Adam Zdrójkowski i Karol Dziuba zaś okażą się zaś bezcennym wsparciem dla Patrycji.

W tym odcinku

Po rozstaniu z Wiktorem Patrycja nie może dojść do siebie. Gdy wraca do domu, zauważa, że Mikołaj gdzieś zniknął. Anka i Paweł przygotowują się do wyjazdu na Karaiby. Kobieta od pewnego czasu ma złe przeczucia. Okazuje się, że sprawę Janka można rozwiązać szybciej, niż się wydawało. Jego była żona skłania się ku zawarciu ugody. Do Zuzy dzwoni Błażej. Chce z nią pomówić o czymś istotnym. Wkrótce się godzą. Hubert odbiera Grzesia z przedszkola. Nie wiadomo jednak, gdzie się z nim udał. Inga odnawia relacje z Sarą. Hania i Marysia w tajemnicy szykują dla niej przyjęcie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także