x
Przyjaciółki (224)

Przyjaciółki

sezon 19 odc. 224

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska-Brauer
Reżyseria:Grzegorz Kuczeriszka
W skrócie:Patrycja nie wie, jak odnieść się do ultimatum Wiktora. Nie chce wybierać pomiędzy nim a Elą, mimo że bardzo kocha dawnego partnera. Tymczasem Wiktor próbuje się zaprzyjaźnić z Mikołajem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Za sprawą nowych bohaterów życie czterech przyjaciółek nabierze nowych barw. Rafał Królikowski i Piotr Jankowski wprowadzą niemałe zamieszanie w życie Ingi. Adam Zdrójkowski i Karol Dziuba zaś okażą się zaś bezcennym wsparciem dla Patrycji.

W tym odcinku

Patrycja nie wie, jak odnieść się do ultimatum Wiktora. Nie chce wybierać pomiędzy nim a Elą, mimo że bardzo kocha dawnego partnera. Tymczasem Wiktor próbuje się zaprzyjaźnić z Mikołajem. Sara uświadamia sobie, że nie będzie łatwo znaleźć Indze partnera. Gruszewska nie jest pewna, czy algorytm swatki działa, lecz miło spędza czas w towarzystwie Łukasza. Zuza uważa, że Stefa po raz kolejny próbuje rozdzielić ją z ojcem. Postanawia zaprosić Huberta do siebie. Olga ma już dość bycia popychadłem. Anka odkrywa, że ktoś rozwiesza na mieście plakaty, na których widać samochód Gabriela. Dowiaduje się, że mężczyzna od pewnego czasu uprawia niebezpieczny sport - szybie nocne jazdy po mieście.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także