Przyjaciółki (222)

Przyjaciółki

sezon 19 odc. 222

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska-Brauer
Reżyseria:Grzegorz Kuczeriszka
W skrócie:Patrycja przeżywa trudne chwile. Zuza postanawia spotkać się z ojcem. Zastępująca ją Olga czuje się niedoceniana. Inga dowiaduje się, że Sara znalazła jej dwóch kandydatów na partnerów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Za sprawą nowych bohaterów życie czterech przyjaciółek nabierze nowych barw. Rafał Królikowski i Piotr Jankowski wprowadzą niemałe zamieszanie w życie Ingi. Adam Zdrójkowski i Karol Dziuba zaś okażą się zaś bezcennym wsparciem dla Patrycji.

W tym odcinku

Patrycja przeżywa trudne chwile. Ela odwiedza chorego Mikołaja, ale Wiktor od kilku dni nie ma czasu dla dawnej ukochanej i jej syna. Fryzjerka bardzo za nim tęskni. Zuza postanawia spotkać się z ojcem. Jej zastępczyni, Olga, czuje się niedoceniana. Konrad podczas wizytacji chwali Markiewicz, zupełnie pomijając dokonania jej podwładnych. Gdy okazuje się, że pieniądze, stracone w przekręcie, są nie do odzyskania, Gabriel dziwnie traktuje Marię. Paweł nadal nie akceptuje obecności tych dwojga w swoim domu. Inga dowiaduje się, że Sara znalazła dla niej dwóch kandydatów na partnerów. Pierwsze spotkanie zapowiada się bardzo dobrze, rujnuje je jednak Hania.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także