Przyjaciółki (177)

Przyjaciółki

sezon 15 odc. 177

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska-Brauer
Reżyseria:Grzegorz Kuczeriszka
W skrócie:Inspektor z Sanepidu przeprowadza kontrolę w nowej restauracji Zuzy i Dagmara. Jedna z klientek ostro krytykuje lokal, w końcu decyduje się nasłać na jego właścicieli swojego prawnika.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy czterech przyjaciółek: Anki (Magdalena Stużyńska-Brauer), Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska) i Patrycji (Joanna Liszowska).

W tym odcinku

Inspektor z Sanepidu przeprowadza kontrolę w nowej restauracji Zuzy i Dagmara. Jedna z klientek ostro krytykuje lokal, w końcu decyduje się nasłać na jego właścicieli swojego prawnika. Inga zostaje wezwana do szkoły swojej córki. Hania i Pola wybrały się na wagary do centrum handlowego, gdzie zostały przyłapane na próbie kradzieży. Matka Poli zrzuca całą winę za to zdarzenie na córkę Ingi. Uważa, że Hania ma zły wpływ na innych uczniów i powinna zostać relegowana ze szkoły. Inga daje córce szlaban. Hania czuje się pokrzywdzona i postanawia wyprowadzić do ojca. Anka spotyka przed budynkiem sądu Tomka. Mężczyzna namawia ją na lunch. Menadżer restauracji omyłkowo bierze ich za małżeństwo, zapisane na warsztaty kulinarne. Anka postanawia podjąć wyzwanie. Doskonale się przy tym bawi. Patrycja w końcu umawia na randkę z Mariuszem. Spotkanie jednak nie spełnia jej oczekiwań, a rozmowa nie klei się. Niezręczną sytuację przerywa telefon od Eli. Kobieta potrzebuje pomocy w szkole tańca.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także