x
Przyjaciółki (171)

Przyjaciółki

sezon 15 odc. 171

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska-Brauer
Reżyseria:Grzegorz Kuczeriszka
W skrócie:Zuza jest w separacji z Jaśkiem. Znalazła pracę w firmie deweloperskiej, ale nie czuje się tam dobrze. Szef i koledzy traktują ją protekcjonalnie z uwagi na płeć. Julka narzeka na małżeńską rutynę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy czterech przyjaciółek: Anki (Magdalena Stużyńska-Brauer), Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska) i Patrycji (Joanna Liszowska).

W tym odcinku

Zuza jest w separacji z Jaśkiem. Znalazła pracę w firmie deweloperskiej, ale nie czuje się tam dobrze. Szef i koledzy traktują ją bowiem protekcjonalnie przez wzgląd na płeć. Córka Ingi, Hania, wchodzi w trudny okres i buntuje Marysię. Między matką a córką powstaje coraz większa przepaść. Dorota radzi przyjaciółce, by poświęciła córce więcej czasu. Podejrzewa, że dziewczyna się zakochała. Córka Anki, Julka, narzeka na małżeńską rutynę. Anka jest zdziwiona, ponieważ para niedawno wzięła ślub. Paweł pomaga w fundacji, wspierającej dzieci z domu dziecka. W ten sposób usiłuje sobie radzić z poczuciem winy. Ela próbuje wyswatać Patrycję ze znajomym księgowym, Mariuszem (Marcin Perchuć). Fryzjerka jest jednak zaangażowana w remont. Podejrzewa, że Leon (Tomasz Borkowski), projektant z którym współpracuje, może być ojcem Klary. Dorota postanawia nauczyć Mirandę walczyć o swoje.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także