Przyjaciółki (165)

Przyjaciółki

sezon 14 odc. 165

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska-Brauer
Reżyseria:Grzegorz Kuczeriszka
W skrócie:Inga nie potrafi zrozumieć świata swojej córki. Przypadkiem odkrywa, że Hania często kontaktuje się przez telefon z nieznajomą osobą. Anka postanawia pomóc Pawłowi w skomplikowanej sprawie sądowej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy czterech przyjaciółek: Anki (Magdalena Stużyńska-Brauer), Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska) i Patrycji (Joanna Liszowska). Seria liczy 12 odcinków.

W tym odcinku

Inga nie potrafi zrozumieć świata swojej córki. Przypadkiem odkrywa, że Hania często kontaktuje się przez telefon z nieznajomą osobą. Kobieta postanawia dowiedzieć się, kto wysyła jej córce coraz bardziej niepokojące treści. W śledztwie pomaga jej Maks. Anka postanawia pomóc Pawłowi w skomplikowanej sprawie sądowej. Patrycja zwierza się Eli ze swoich podejrzeń. Jest w szoku, gdy była teściowa bagatelizuje sytuację, a nawet doszukuje się w niej pozytywów. Zuza po traumatycznym przeżyciu nie wraca do domu. Kobieta znajduje schronienie u Patrycji. Jasiek jest wściekły na żonę. Myśli, że nie wróciła do domu, ponieważ wieczorem zabalowała.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także