x
Przyjaciółki (159)

Przyjaciółki

sezon 14 odc. 159

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska-Brauer
Reżyseria:Grzegorz Kuczeriszka
W skrócie:Patrycja z trudem godzi obowiązki zawodowe z domowymi. Myśli o zatrudnieniu opiekunki, ale Wiktor nie chce, by ktoś obcy zajmował się Klarą. Pomimo sprzeciwu męża Patrycja postanawia zatrudnić Kalinę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy czterech przyjaciółek: Anki (Magdalena Stużyńska-Brauer), Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska) i Patrycji (Joanna Liszowska). Seria liczy 12 odcinków.

W tym odcinku

Patrycja z trudem godzi obowiązki zawodowe z domowymi. Myśli o zatrudnieniu opiekunki, ale Wiktor nie chce, by ktoś obcy zajmował się Klarą. Pomimo sprzeciwu męża Patrycja postanawia zatrudnić atrakcyjną dziewczynę o imieniu Kalina (Maria Pawłowska). Ponieważ Jasiek wyjechał do pracy do Gdańska, wszystkie obowiązki rodzicielskie spadają na Zuzę. Kobieta z trudem radzi sobie w nowej sytuacji, może jednak liczyć na pomoc Dagmara. Mężczyzna marzy o własnych dzieciach i doskonale się odnajduje w roli opiekunki. Jasiek powoli staje się zazdrosny o relacje mężczyzny z jego synami... Inga jest przekonana, że już nic nie czuje do Maksa. Do momentu, gdy dowiaduje się, że Hania wybiera się na ślub jej dawnego kochanka.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także