Przyjaciółki (142)

Przyjaciółki

sezon 12 odc. 142

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska-Brauer
Reżyseria:Grzegorz Kuczeriszka
W skrócie:Po trzydniowym ciągu alkoholowym Paweł wraca do domu. Anka wyrzuca męża z domu. Strzelecki zatrzymuje się u Żółkowskiego. Franek ma pretensje do matki. Zuza wraca po operacji do domu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy czterech przyjaciółek: Anki (Magdalena Stużyńska-Brauer), Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska) i Patrycji (Joanna Liszowska).

W tym odcinku

Po trzydniowym ciągu alkoholowym Paweł wraca do domu. Wyprowadzona z równowagi Anka wyrzuca męża z domu. Strzelecki zatrzymuje się u Żółkowskiego. Franek ma pretensje do matki. Julka pokłóciła się z Rafałem. Wyznaje Ance, że nie kocha Oliwiera. Zuza wraca po operacji do domu. Wybiera się z przyjaciółkami do filharmonii, podczas gdy Jasiek uważa, że powinna wypoczywać. Inga planuje otworzyć salon manicure. Jej relacja z Andrzejem nieco się poprawia. Za to Robert daje się jej we znaki. Patrycja stara się przekonać Wikę do zmian w życiu. Tymczasem musi opiekować się niezaradną kobietą. Kochan idzie z Tadkiem na bilard. Niespodziewanie dołącza do nich Kinga.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także