Przyjaciółki (137)

Przyjaciółki

sezon 12 odc. 137

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska-Brauer
Reżyseria:Grzegorz Kuczeriszka
W skrócie:Robert zamierza płacić Indze niższe alimenty. Paweł pogrąża się w alkoholizmie. Dochodzi do tego, ze pijany wsiada do samochodu z Oliwierem. Jasiek i Stefa obawiają się o zdrowie Zuzy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 29 lutego
za 4 dni
6:30 Polsat Film (z napisami)

Opis

Dalsze losy czterech przyjaciółek: Anki (Magdalena Stużyńska-Brauer), Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska) i Patrycji (Joanna Liszowska).

W tym odcinku

Robert zamierza płacić Indze niższe alimenty. Uważa, że pieniądze wydaje ona na siebie, nie na ich dziecko. Gruszewska sądzi, że były partner kogoś ma, dlatego postanowił oszczędzać. Tymczasem kobieta nie może dogadać się z córką. Paweł coraz bardziej pogrąża się w alkoholizmie. Uważa jednak, że nie robi nic złego. Nie reaguje nawet na napomnienia swojej matki. Dochodzi do tego, ze pijany wsiada do samochodu z małym Oliwierem. Jasiek i Stefa obawiają się o zdrowie Zuzy, którą całkowicie pochłaniają przygotowania do ślubu. W planowaniu ceremonii pomaga Patrycja. Kinga potajemnie podkochuje się w Tadku, dlatego powoduje coraz to nowe usterki w salonie fryzjerskim, by jak najczęściej się z nim widywać.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także