Przyjaciółki (118)

Przyjaciółki

sezon 10 odc. 118

serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska-Brauer
Reżyseria:Grzegorz Kuczeriszka
W skrócie:Wiktor zabiera Patrycję do salonu sukien ślubnych. Kobieta jednak już nie jest pewna, czy chce wyjść za niego za mąż. Zuza mówi dziewczynom o ciąży i przyznaje, że nie wie, kto jest ojcem dziecka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy czterech przyjaciółek: Anki (Magdalena Stużyńska-Brauer), Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska) i Patrycji (Joanna Liszowska).

W tym odcinku

Zuza zwierza się matce. Stefa, choć zaskoczona, bardzo cieszy się, że zostanie babcią. Anka obwinia męża o to, że zostawił ją samą z problemami. Wiktor próbuje naprawić relacje z Patrycją i zabiera ją do salonu sukien ślubnych. Kobieta jednak już nie jest pewna, czy chce wyjść za niego za mąż. Na spotkaniu z przyjaciółkami w końcu wyznaje im, co się stało. Zuza mówi dziewczynom o ciąży i przyznaje, że nie jest pewna, kto jest ojcem dziecka. Do czasu wyjaśnienia tej kwestii postanawia unikać Jaśka. Anka jedzie do Julki, która w końcu przyznaje, że zmyśliła całą historię z ciążą i aborcją. Okazało się, że chciała w ten sposób zmusić rodziców do odwołania wyjazdu. Strzelecka nie może uwierzyć, że jej córka jest taką manipulantką. Wracając, spostrzega pod domem kamper i Pawła. Czarek jest przybity i chce porozmawiać z Julką. Anka mówi mu całą prawdę. Po ostatnim pocałunku Jacek cały czas kontaktuje się z Ingą. W końcu czeka na nią pod bankiem i zabiera do swojej pracowni. Wiktor proponuje ukochanej wspólny wyjazd do leśniczówki, jednak Patrycja chce, aby pojechał sam. Uważa, że ta rozłąka pozwoli im od siebie odpocząć i przemyśleć pewne rzeczy. Kiedy wraca do mieszkania, dowiaduje się, że Jeleński wyjechał i zabrał ze sobą Mikołaja.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także