Przyjaciółki (117)

Przyjaciółki

sezon 10 odc. 117

6.9/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska-Brauer
Reżyseria:Grzegorz Kuczeriszka
W skrócie:Anka przytłoczona sytuacją z córką i sprzedanym domem szuka wsparcia u męża. Patrycja nie jest w stanie przyznać się przyjaciółkom, że Wiktor ją uderzył. Zuza dowiaduje się, że jest w ciąży.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy czterech przyjaciółek: Anki (Magdalena Stużyńska-Brauer), Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska) i Patrycji (Joanna Liszowska).

W tym odcinku

Czarek dowiaduje się, że nie jest ojcem dziecka Julki. Dziewczyna nie chce z nikim rozmawiać. Anka przytłoczona sytuacją z córką i sprzedanym domem szuka wsparcia u męża. Paweł jest zły, że z nim nie pojechała i wciąż upiera się, że wyjazd był dobrą decyzją. Tymczasem Julka wraca od lekarza i informuje, że nie jest w ciąży, wprawiając wszystkich w osłupienie. Wiktor przeprasza Patrycję za swoją wcześniejszą reakcję, ale ona jest wciąż rozdarta. Kochan nie jest w stanie przyznać się przyjaciółkom, że ukochany ją uderzył. Okazuje się, że mężczyzna, który przyszedł do ich mieszkania, pojawił się również w kancelarii. Wiktor trafia do szpitala. Inga idzie do banku, ponieważ dziwi ją decyzja Roberta i to z jakim entuzjazmem rezygnuje on z pracy. Dorota po rozmowie z Matyldą zaczyna się zastanawiać, czy rozwód jest najlepszym rozwiązaniem. Wątpliwości rozwiewa informacja, że Łukasz sam złożył pozew. Zuza jest szczęśliwa z Jaśkiem. Wyznaje mu miłość. Męczą ją kolejne napady mdłości, więc umawia się na wizytę w przychodni. Podczas wizyty u gastrologa Zuza dowiaduje się, że jest w ciąży.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także