Przyjaciółki (115)

Przyjaciółki

sezon 10 odc. 115

6.9/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska-Brauer
Reżyseria:Grzegorz Kuczeriszka
W skrócie:Wieści o romansie Marka i Iwony rozchodzą się po firmie. Przyjaciółki pomagają Ance w pakowaniu. Inga proponuje dziewczynom, aby wybrały się na wystawę zdjęć Jacka. Patrycja chce odejść z pracy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy czterech przyjaciółek: Anki (Magdalena Stużyńska-Brauer), Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska) i Patrycji (Joanna Liszowska).

W tym odcinku

Zuza przyłapuje Marka i Iwonę w gabinecie na seksie. Pani prezes prosi o dyskrecję, ale wieści o romansie szybko rozchodzą się po całej firmie. Przyjaciółki spotykają się u Anki i pomagają jej w pakowaniu. Nie wyobrażają sobie tak długiej rozłąki, jednak szanują jej decyzję. Inga proponuje dziewczynom, aby wybrały się na wystawę zdjęć Jacka. Dołącza do nich Dorota. Patrycja informuje Wiktora, że odejdzie z pracy, bo chce, aby spędzali razem więcej czasu. Mężczyzna jest zachwycony. Po kolejnej kłótni z Robertem, Hania postanawia przeprowadzić się do ojca. Sytuacja z Markiem skłania Zuzę do wizyty u Jaśka. Pod pretekstem zepsutego samochodu jedzie do jego warsztatu, chłopak zaprasza ją na wino, ale spotkanie przerywa telefon od matki Jaśka. Łukasz po powrocie z pracy zastaje puste mieszkanie i liścik od Doroty. Już wie, że żona dowiedziała się o jego romansie. Wiktor zaprasza Patrycję na romantyczną kolację i prosi ją o rękę. Anka z Pawłem przeglądają stare albumy ze zdjęciami. Nie tak łatwo jest im rozstać się z przeszłością, bo wiele wspomnień łączy się z ich domem. Z nostalgii wyrywa ich Julka, która oświadcza, że jest w ciąży.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także