Przyjaciółki (112)

Przyjaciółki

sezon 10 odc. 112

7.0/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska-Brauer
Reżyseria:Grzegorz Kuczeriszka
W skrócie:Dziewczyny cieszą się szczęściem Patrycji. W mieszkaniu Zuzy zjawia się Beata. Obwinia Markiewicz o to, że przez nią ślub został odwołany. Paweł bez wiedzy Anki zaprosił do domu potencjalnych kupców.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy czterech przyjaciółek: Anki (Magdalena Stużyńska-Brauer), Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska) i Patrycji (Joanna Liszowska).

W tym odcinku

Dziewczyny wspólnie cieszą się szczęściem Patrycji do momentu, gdy w mieszkaniu Zuzy pojawia się niespodziewany gość - Beata. Kobieta obwinia Markiewicz o to, że przez nią ślub został odwołany. Robert znajduje w gazecie zdjęcie Ingi i jest zły, że wzięła udział w kampanii. Gruszewska postanawia rozmówić się z Jackiem. Zuza w pracy spotyka Marka, który zachowuje się jakby ich rozmowa na weselu nie miała miejsca. Patrycja podczas spaceru z Wiktorem i Mikołajem spotyka Elę, która nie ma pojęcia, że Kochan i prawnik ze sobą zamieszkali. Anka wpada w szał, kiedy po powrocie do domu zastaje w nim Pawła, który bez jej wiedzy oprowadza po nim potencjalnych kupców. Tymczasem Dorota w trakcie kolacji usiłuje zrobić jak najlepsze wrażenie na gościach. Jednak całe spotkanie wypada bardzo sztucznie, a dobrze bawi się tylko ona.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także