Przyjaciółki (110)

Przyjaciółki

sezon 9 odc. 110

serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska-Brauer
Reżyseria:Beata Gościk, Grzegorz Kuczeriszka
W skrócie:Inga i Robert są przemęczeni. Dochodzi między nimi do sprzeczek. Nieoczekiwanie odwiedza ich Jerzy, który rozstał się z Agatą. Inga wie, że to przez Zuzę. Anka i Paweł znowu zostają małżeństwem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy czterech przyjaciółek: Anki (Magdalena Stużyńska-Brauer), Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska) i Patrycji (Joanna Liszowska).

W tym odcinku

Paweł i Anka przygotowują się do ślubu. Patrycja na cmentarzu spotyka Wiktora, który nalega na spotkanie. Kobieta nie jest pewna, czy potrafi mu jeszcze zaufać. Przyjaciółki wybierają się na wspólne zakupy. Wszystkie postanawiają na ślubie wystąpić w nowych kreacjach. Zuza umawia się z Markiem, który zabiera ją do domu na seans filmowy z córką. Napięcie pomiędzy Ingą a Robertem opada i chcieliby już się pogodzić. Z powodu przemęczenia obowiązkami dochodzi jednak do kolejnych sprzeczek. Nieoczekiwanie odwiedza ich Jerzy, który rozstał się z Agatą. Inga wie, że to przez Zuzę. Jej ojciec nadal coś do niej czuje... Anka i Paweł po raz kolejny zostają małżeństwem. Podczas przyjęcia weselnego Marek i Zuza zbliżają się do siebie. Wydaje się, że powrót Jerzego nie zrobił na Markiewicz większego wrażenia. Inga jest zaintrygowana Jackiem, fotografem, który również wyraźnie jest nią zainteresowany. Na przyjęciu zjawia się Wiktor i chce koniecznie porozmawiać z Patrycją. Wyznaje jej miłość. Anka wyprasza go z przyjęcia. Po chwili zjawia się Paweł i między mężczyznami dochodzi do bójki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także