Przyjaciele 4: The One With The Fake Party (16)

Przyjaciele 4: The One With The Fake Party (16)

(Friends: The One With The Fake Party)

serial komediowy USA 1997-1998
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Matthew Perry
Reżyseria:Michael Lembeck
W skrócie:Phoebe jest wegetarianką, ale w ciąży ma apetyt na mięso. Rachel wydaje przyjęcie dla Emily. To pretekst, by spędzić trochę czasu z Joshuą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 21 października
pojutrze
18:00 Comedy Central
wtorek, 22 października
za 3 dni
12:00 Comedy Central
czwartek, 24 października
za 5 dni
21:00 Comedy Central Family
sobota, 26 października
za 7 dni
6:30 Comedy Central

Opis

Serial opowiada o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Mieszkają właściwie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności i nie wiedzą co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy mają ponad dwadzieścia lat, są atrakcyjni i dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Phoebe, która jest zdeklarowaną wegetarianką, w czasie ciąży ma olbrzymi apetyt na mięso. Joey poświęca się dla przyjaciółki i zostaje tymczasowym wegetarianinem. Według Phoebe będzie ona teraz bez wyrzutów sumienia mogła spożywać więcej mięsa, nie przyczyniając się do śmierci większej liczby zwierząt. Rachel wydaje przyjęcie dla Emily. To tylko pretekst, żeby spędzić trochę czasu z Joshuą poza pracą. Chcąc zaimponować chłopakowi, Rachel wygłupia się na różne sposoby. Ross jest przygnębiony tym, że Emily niedługo wyjedzie z powrotem do ojczystej Anglii. Rachel próbuje go przekonać, że wyjazd dziewczyny nie musi oznaczać końca ich związku.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także