Przyjaciele 10: The One Where Estelle Dies (15)

Przyjaciele 10: The One Where Estelle Dies (15)

(Friends: The One Where Estelle Dies)

serial komediowy USA 2003-2004   b.o.
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, David Schwimmer
Reżyseria:Gary Halvorson
W skrócie:Rachel otrzymuje ofertę atrakcyjnej pracy, co wiąże się z przeprowadzką do Paryża. Ross jest załamany. Chciałby zapobiec jej wyjazdowi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Mieszkają właściwie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności, nie wiedzą co to nuda i uwielbiają swoje towarzystwo. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Rachel otrzymuje ofertę bardzo atrakcyjnej pracy. Niestety wiąże się to z przeprowadzką do Paryża. Przyjaciele mają mieszane uczucia, gdy się o tym dowiadują. Najbardziej załamany Ross. Robi wszystko, żeby zapobiec wyjazdowi matki jego córeczki, Emmy. Joey złości się na swoją agentkę, gdyż ta nie załatwiła mu udziału w castingu do roli w filmie, w którym chciał zagrać. Phoebe dowiaduje się jednak, że ta kobieta niedawno zmarła. Dom znajdujący się naprzeciwko tego, który Monica i Chadler zamierzają kupić, zostaje wystawiony na sprzedaż. Para chce sprawdzić czy drugi dom nie jest ładniejszy od tego, który wybrali. Na miejscu czeka ich niemiła niespodzianka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)