Przyjaciele 10: The One with the Birth Mother (9)

Przyjaciele 10: The One with the Birth Mother (9)

(Friends: The One with the Birth Mother)

serial komediowy USA 2003-2004
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, David Schwimmer
Reżyseria:David Schwimmer
W skrócie:Monica i Chandler dowiadują się, że kobieta, która chce oddać im dziecko do adopcji, coś kręci. Okazuje się, że obiecała to też innej parze.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Mieszkają właściwie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności, nie wiedzą co to nuda i uwielbiają swoje towarzystwo. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Monica i Chandler jadą do Ohio na spotkanie z kobietą, która ma oddać im swoje dziecko do adopcji. Okazuje się, że obiecała niemowlę innej parze. Małżonkowie udają, że chodzi o nich. Joey namawia Phoebe, żeby dała mu numer telefonu do koleżanki, ponieważ chce się z nią umówić na randkę. Ross pragnie zrobić dobre wrażenie na swojej dziewczynie, prosi więc Phoebe i Rachel, by pomogły mu dobrać odpowiedni strój, bo sam kompletnie nie zna się na modzie. Przez pomyłkę na spotkanie zakłada damski sweter, który kupiła dla siebie Rachel.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)