×
Przepis na życie 4 (13)

Przepis na życie 4 (13)

serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Magdalena Kumorek, Piotr Adamczyk, Borys Szyc, Edyta Olszówka
W skrócie:Andrzej dzięki teściowi zostaje zwolniony z aresztu. Docenia on fakt, że zięć trwa przy jego córce o trudnym charakterze. Działaczki Ruchu spotykają się z przedstawicielem ministerstwa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy Anki (Magdalena Kumorek), która po rozwodzie i utracie pracy była zmuszona zupełnie zmienić swoje życie. Teraz odnosi ona sukcesy jako szefowa kuchni i próbuje ułożyć sobie życie z Jerzym (Borys Szyc). Ich związek, wystawiony na próbę przez byłą żonę Jerzego i zakochanego w Ance Duchampa, po raz kolejny musi stawić czoło przeciwnościom. Mężczyzna ulega bowiem poważnemu wypadkowi. Tymczasem córka Anki, Mania (Aleksandra Radwańska) wkracza w dorosły świat i z żywiołowej nastolatki zamienia się we wrażliwą kobietę.

W tym odcinku

Dzięki teściowi Andrzej zostaje zwolniony z aresztu. Lekarz jest wdzięczny za ten gest. Z kolei ojciec Beaty docenia fakt, że zięć wiernie trwa przy jego córce, która ma niełatwy charakter. Działaczki Ruchu na rzecz Kobiet Uciśnionych spotykają się z przedstawicielem ministerstwa, Przemysławem Kłakiem. Mężczyzna zachowuje się niedwuznacznie, co spotyka się z szybką reakcją Beaty. Mania i Gruba przedstawiają sobie swoje plany wakacyjne. Szczęśliwa Zosia wyjeżdża z Jackiem do Sopotu. Michał wprowadza się do Ireny. Zbliża się ślub Jerzego i Doroty. Tymczasem Anka postanawia wyjechać do Spoleto, aby zacząć wszystko od nowa.

Występują (pokaż wszystkich)