×
Przepis na życie 4 (12)

Przepis na życie 4 (12)

serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Magdalena Kumorek, Piotr Adamczyk, Borys Szyc, Edyta Olszówka
W skrócie:Anka chce zrezygnować z udziału w programie Jerzego. Beata postanawia przeprowadzić się do siedziby Ruchu na rzecz Kobiet Uciśnionych. Przypadkowo spotyka się z Polą i Anką w Przepisie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy Anki (Magdalena Kumorek), która po rozwodzie i utracie pracy była zmuszona zupełnie zmienić swoje życie. Teraz odnosi ona sukcesy jako szefowa kuchni i próbuje ułożyć sobie życie z Jerzym (Borys Szyc). Ich związek, wystawiony na próbę przez byłą żonę Jerzego i zakochanego w Ance Duchampa, po raz kolejny musi stawić czoło przeciwnościom. Mężczyzna ulega bowiem poważnemu wypadkowi. Tymczasem córka Anki, Mania (Aleksandra Radwańska) wkracza w dorosły świat i z żywiołowej nastolatki zamienia się we wrażliwą kobietę.

W tym odcinku

Anka chce zrezygnować z udziału w programie Jerzego. Viola wręcza jej płytę z nagraniem odcinka, który spodobał się redakcji. Beata postanawia przeprowadzić się tymczasowo do siedziby Ruchu na rzecz Kobiet Uciśnionych. Potem przypadkowo spotyka się z Polą i Anką w Przepisie. Kobiety zwierzają się ze swoich kłopotów. Pola opowiada o chorobie Tadeusza. Anka stwierdza, że zakończyła już związek z Jerzym, Beata zaś narzeka na konflikty z Andrzejem. Elka rozmawia z Jerzym o swoich planach. Chce sprzedać Imbir i wyjechać na stałe do Berlina. Tymczasem pod gmachem ministerstwa dochodzi do incydentu, w wyniku którego Andrzej zostaje aresztowany. Beata uświadamia sobie, że tęskni za mężem.

Występują (pokaż wszystkich)