×
Przepis na życie 4 (11)

Przepis na życie 4 (11)

serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Magdalena Kumorek, Piotr Adamczyk, Borys Szyc, Edyta Olszówka
W skrócie:Tadeusz próbuje wyznać Poli prawdę o swojej chorobie. Między Beatą a Andrzejem znów dochodzi do konfliktu. Anka kłóci się z Jerzym. Oboje zarzucają sobie niewierność.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy Anki (Magdalena Kumorek), która po rozwodzie i utracie pracy była zmuszona zupełnie zmienić swoje życie. Teraz odnosi ona sukcesy jako szefowa kuchni i próbuje ułożyć sobie życie z Jerzym (Borys Szyc). Ich związek, wystawiony na próbę przez byłą żonę Jerzego i zakochanego w Ance Duchampa, po raz kolejny musi stawić czoło przeciwnościom. Mężczyzna ulega bowiem poważnemu wypadkowi. Tymczasem córka Anki, Mania (Aleksandra Radwańska) wkracza w dorosły świat i z żywiołowej nastolatki zamienia się we wrażliwą kobietę.

W tym odcinku

Anka cieszy się z powrotu Mani do domu, ale wciąż jest wyraźnie zdenerwowana. Jerzy prosi ją o spotkanie. Tadeusz próbuje wyznać Poli prawdę o swojej chorobie. Kobieta jest tak przerażona, że trudno jej uwierzyć w jego słowa. Między Beatą a Andrzejem ponownie dochodzi do nieporozumienia. Lekarz nie chce bowiem pojawić się na pikniku na rzecz kobiet. Podaje jako powód chore gardło. Irena jest załamana po ostatnim spotkaniu z Michałem. Stwierdza przed swoimi przyjaciółmi, że utraciła Drzewieckiego na zawsze i nigdy się już nie zakocha. W Przepisie Anka kłóci się z Jerzym. Oboje wyrzucają sobie niewierność. Wzburzona kobieta w obecności klientów wychodzi z restauracji.

Występują (pokaż wszystkich)