×
Przepis na życie 4 (10)

Przepis na życie 4 (10)

serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Magdalena Kumorek, Piotr Adamczyk, Borys Szyc, Edyta Olszówka
W skrócie:Dorota z płaczem wyznaje Jerzemu, że zakochała się w nim i chciała, żeby poznał on prawdę o Ance i Duchampie. Jerzy w końcu zjawia się w mieszkaniu ukochanej. Zarzuca jej niewierność.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy Anki (Magdalena Kumorek), która po rozwodzie i utracie pracy była zmuszona zupełnie zmienić swoje życie. Teraz odnosi ona sukcesy jako szefowa kuchni i próbuje ułożyć sobie życie z Jerzym (Borys Szyc). Ich związek, wystawiony na próbę przez byłą żonę Jerzego i zakochanego w Ance Duchampa, po raz kolejny musi stawić czoło przeciwnościom. Mężczyzna ulega bowiem poważnemu wypadkowi. Tymczasem córka Anki, Mania (Aleksandra Radwańska) wkracza w dorosły świat i z żywiołowej nastolatki zamienia się we wrażliwą kobietę.

W tym odcinku

Dorota przeprasza Jerzego za to, co wyjawiła mu o wypadku. Z płaczem przyznaje, że zakochała się w nim i chciała, żeby poznał on prawdę o Ance i Duchampie. Mężczyzna nie ma do niej żalu. Po powrocie z Toskanii Anka jest szczęśliwa, bo znowu może być z dziećmi. Wciąż bezskutecznie próbuje skontaktować się z Jerzym. Tadeusz zostaje wypisany ze szpitala. W tajemnicy przed Polą wyznaje Ance, że jego stan nie jest dobry. Nie chce jednak martwić swojej ukochanej. Wkrótce przypadkiem znajduje on dwa testy ciążowe. Jerzy w końcu zjawia się w mieszkaniu Anki. Zarzuca jej romans z Duchampem.

Występują (pokaż wszystkich)