Prawo Agaty (9)

Prawo Agaty

sezon 4 odc. 9

7.2/10
serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Agnieszka Dygant, Daria Widawska, Leszek Lichota, Michał Mikołajczak
W skrócie:Agata reprezentuje kobietę nękaną wulgarnymi SMS-ami i pogróżkami przez męża. Mężczyzna nie może pogodzić się z ich rozstaniem. Dorota prowadzi sprawę o zniesławienie dziennikarki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mecenas Agaty Przybysz (Agnieszka Dygant), która razem z Dorotą Gawron (Daria Widawska) i Markiem Dębskim (Leszek Lichota) pracowała w małej warszawskiej kancelarii. Los wystawia prawniczkę na kolejną próbę - po burzliwym procesie traci ona prawo do wykonywani a zawodu. Pełna energii i optymizmu kobieta znajduje jednak nowe zajęcie, które okazuje się niezwykle inspirujące.

W tym odcinku

Agata reprezentuje Magdę Bukowską (Magdalena Turczeniewicz) w sprawie dotyczącej stalkingu. Klientka prawniczki jest nieustannie nękana wulgarnymi SMS-ami. W niektórych z nich pojawiają się nawet groźby pozbawienia jej życia. Autorem wiadomości jest mąż kobiety, Jerzy Hartman (Jacek Rozenek), który nie może pogodzić się z ich rozstaniem. Dorota prowadzi sprawę o zniesławienie dziennikarki Alicji Romaniuk (Kinga Preis). Kobieta walczy o swoje dobre imię. Media nagłośniły pewien drobny, ale wstydliwy incydent, który jej się przydarzył. Zbliża się ślub Andrzeja. Agatę niepokoi stan jego zdrowia. Mimo nawału obowiązków odwiedza ojca w Bydgoszczy. Majewski zaprasza Przybysz na randkę.

Występują (pokaż wszystkich)