Prawo Agaty (7)

Prawo Agaty

sezon 4 odc. 7

7.2/10
serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Agnieszka Dygant, Andrzej Musiał, Daria Widawska, Leszek Piskorz
W skrócie:Mecenas Przybysz jest oskarżycielem posiłkowym w sprawie zabójstwa, którą z ramienia prokuratury prowadzi Okońska. Sytuację komplikuje jednak fakt, że oskarżony to były prokurator.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mecenas Agaty Przybysz (Agnieszka Dygant), która razem z Dorotą Gawron (Daria Widawska) i Markiem Dębskim (Leszek Lichota) pracowała w małej warszawskiej kancelarii. Los wystawia prawniczkę na kolejną próbę - po burzliwym procesie traci ona prawo do wykonywani a zawodu. Pełna energii i optymizmu kobieta znajduje jednak nowe zajęcie, które okazuje się niezwykle inspirujące.

W tym odcinku

Mecenas Przybysz jest oskarżycielem posiłkowym w sprawie zabójstwa, którą z ramienia prokuratury prowadzi Okońska. Tośka coraz bardziej zżywa się z prawniczką. Nie jest zadowolona, gdy Agatę pochłania praca. Sprawę zbrodni wyjaśnia inspektor Krzysztof Majewski (Mirosław Baka). Dowody wskazują na winę oskarżonego Tadeusza Beredy (Leszek Piskorz). Przeciwko niemu występuje syn Michał (Jakub Kamieński). Sytuację komplikuje jednak fakt, że oskarżony to były prokurator. Dębski spędza czas z umierającym ojcem (Jerzy Grałek). Ich relacje są trudne, wciąż w nich pełno niechęci. Tuż po powrocie do Warszawy adwokat podejmuje się reprezentowania agenta ABW Radosława Borowczyka (Andrzej Musiał). Andrzej ma dla Agaty ważne wieści. Pod nieobecność córki zaprzyjaźnia się z Tośką.

Występują (pokaż wszystkich)