Prawo Agaty (7)

Prawo Agaty

sezon 2 odc. 7

7.2/10
serial obyczajowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Agnieszka Dygant, Antoni Królikowski, Daria Widawska, Bartosz Gelner
W skrócie:Agata zostaje zaangażowana w sprawę zespołu rockowego, którego wokalista walczy z pozostałymi członkami o prawa do nazwy. Dorota reprezentuje mężczyznę oskarżonego o handel narkotykami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mecenas Agaty Przybysz (Agnieszka Dygant) i jej przyjaciół. Prawniczka pracuje w kancelarii z przyjaciółką Dorotą Gawron (Daria Widawska) i Markiem Dębskim (Leszek Lichota). Z optymizmem pokonuje piętrzące się przed nią trudności w pracy zawodowej i życiu osobistym.

W tym odcinku

Mecenas Przybysz zostaje zaangażowana w sprawę zespołu rockowego, którego wokalista walczy z pozostałymi członkami o prawa do nazwy grupy. W życiu prywatnym prawniczkę dręczą obawy, że wkrótce Maciek jej się oświadczy. Dorota reprezentuje mężczyznę oskarżonego o handel narkotykami. Uważa, że klient jest niewinny i przez przypadek został zamieszany w przestępstwo. Bartek martwi się, że przez jego ostatnią porażkę w sądzie nikt nie powierzy mu już odpowiedzialnego zadania. Okazuje się, że kancelaria Dębskiego, Przybysz i Gawron ma kłopoty finansowe.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także