x
Prawo Agaty (6)

Prawo Agaty

sezon 4 odc. 6

serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Agnieszka Dygant, Daria Widawska, Leszek Lichota, Michał Mikołajczak
W skrócie:Sprawa Wojtka, oskarżonego o próbę wyłudzenia odszkodowania, trafia na wokandę. Agata reprezentuje męża przyjaciółki. Stara się nie zawieść klienta, ale i pozostać lojalną wobec Doroty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mecenas Agaty Przybysz (Agnieszka Dygant), która razem z Dorotą Gawron (Daria Widawska) i Markiem Dębskim (Leszek Lichota) pracowała w małej warszawskiej kancelarii. Los wystawia prawniczkę na kolejną próbę - po burzliwym procesie traci ona prawo do wykonywani a zawodu. Pełna energii i optymizmu kobieta znajduje jednak nowe zajęcie, które okazuje się niezwykle inspirujące.

W tym odcinku

Sprawa Wojtka, oskarżonego wraz z wspólnikiem o podpalenie lokalu w celu wyłudzenia odszkodowania, trafia na wokandę. Agata reprezentuje męża przyjaciółki. Stara się nie zawieść klienta i równocześnie pozostać lojalną wobec Doroty. Nie jest to łatwe, gdyż małżonkowie są skłóceni. Nieoczekiwanie na sali sądowej pojawia się Tośka. Prawniczka zajmuje się dziewczynką i informuje inspektora Majewskiego (Mirosław Baka) o miejscu pobytu dziewczynki. Późnym wieczorem policjant odbiera śpiącą Tośkę z rąk Agaty. Między parą rodzi się nić porozumienia. Tymczasem Dębski od swojego nagłego wyjazdu wciąż milczy.

Występują (pokaż wszystkich)