Prawo Agaty (5)

Prawo Agaty

sezon 4 odc. 5

7.2/10
serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Agnieszka Dygant, Daria Widawska, Leszek Lichota, Michał Mikołajczak
W skrócie:Mąż minister zostaje oskarżony o gwałt. Agata musi radzić sobie z apodyktyczną żoną klienta. Bartek reprezentuje nocnego stróża oskarżonego o wypicie alkoholu z hotelowego barku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mecenas Agaty Przybysz (Agnieszka Dygant), która razem z Dorotą Gawron (Daria Widawska) i Markiem Dębskim (Leszek Lichota) pracowała w małej warszawskiej kancelarii. Los wystawia prawniczkę na kolejną próbę - po burzliwym procesie traci ona prawo do wykonywani a zawodu. Pełna energii i optymizmu kobieta znajduje jednak nowe zajęcie, które okazuje się niezwykle inspirujące.

W tym odcinku

Mąż minister zostaje oskarżony o brutalny gwałt. Mecenas Przybysz, która podjęła się prowadzenia tej trudnej sprawy, zmuszona jest do lawirowania pomiędzy mediami a apodyktyczną żoną klienta. Bartek znowu staje oko w oko z Justyną. Reprezentuje nocnego stróża oskarżonego o wypicie alkoholu z hotelowego barku. Wykpiwany przez koleżankę po fachu chłopak postanawia wygrać sprawę bez wsparcia Agaty. Wojtek walczy z firmą ubezpieczeniową, która po pożarze nie chce wypłacić odszkodowania. Agata spotyka ojca Tośki.

Występują (pokaż wszystkich)